BLACHODACHÓWKI

Pokrycia dachowe wykonane ze stali cieszą się dużym zainteresowaniem klientów ze względu na wysoką jakość, estetykę wykonania, szeroką paletę barw oraz, co bardzo ważne, gwarancję nawet do 30 lat.

Blachodachówki stanowią jeden z segmentów pokryć stalowych. Doskonale sprawdzają się na dachach nowych, przy renowacji starych dachów, w budownictwie jedno jak i wielorodzinnym, wszędzie tam, gdzie kąt nachylenia jest większy niż 14 %.
Ze względu na niską wagę do 5 kg/m2 pozwalają zaoszczędzić na drewnie zastosowanym przy budowie konstrukcji więźby dachowej, nie wymagają dużych przekrojów krokwi, czy gęstych rozstawów jak w przypadku pokryć ceramicznych.

Ułożenie pokryć blaszanych należy do jednych z najtańszych i najszybszych. Blachodachówki dostarczane są w arkuszach ciętych na miarę lub w modułach w zależności od rodzaju.

Blachodachówki profilowane są z blachy dwustronnie ocynkowanej i powlekanej kilkoma warstwami lakieru. Lakierami stosowanymi przy produkcji są lakiery poliuretanowe i poliestrowe. Struktura może być z połyskiem lub matowa. Gwarancja pisemna w zależności od rodzaju lakieru przyznawana jest nawet na 30 lat.

NOWOŚĆ!!!
Blachodachówka panelowa ARAD PREMIUM
 jest dostarczana z gotowymi otworami montażowymi co stanowi o estetyce całego pokrycia – brak widocznych wkrętów mocujących na powierzchni dachu. Blachodachówka ARAD PREMIUM jest produkowana wyłącznie w powłoce Purmat o grubości 0,55 mikronów z 30 letnią gwarancją.